Пансіонат

Приватний будинок

Перший і єдиний в Україні приватний будинок для людей похилого віку швейцарської якості – розташований у мальовничому передмісті Києва. Персонал пансіонату вивчив досвід швейцарських колег в Цюріху та пройшов стажування у провідних клініках та пансіонатах цього спрямування у Швейцарії, вивчивши сучасні методи догляду та реабілітації за хворими людьми. Кваліфікований персонал забезпечує цілодобову турботу та професійний догляд за гостями в умовах зручного заміського будиночка. Робота нашого приватного будинку для літніх людей зосереджена на тому, щоб мешканці відчували себе як удома. У нас створені всі необхідні умови для людей з обмеженим рухом – ліфт, пандуси, поручні. Будинок для людей похилого віку обладнаний усім необхідним та сучасним як для короткотермінового, так і для тривалого проживання та повноцінного відпочинку, душевного та фізичного одужання.

Зважаючи на похилий вік, отриманні травми, операції чи серйозні хвороби, літня людина може бути прикута до ліжка, якими б терплячими та турботливими не були родичі, все ж вони не здатні забезпечити йому кваліфікований догляд. Для лежачих хворих ми пропонуємо спеціальні умови в пансіонаті. У нас літні люди користуються не тільки допомогою спеціально підготовлених працівників, а й отримують цілодобову увагу та догляд.

Просторі номери, гармонійно поєднує у собі стиль та комфорт. Інтер’єр номерів витриманий у теплих кольорах, створює атмосферу домашнього затишку. Ми передбачили все для того, щоб гостям було комфортно та затишно: зручні ліжка, телевізор та кнопка виклику персоналу – тут є все, що може знадобитися під час відпочинку. Номери дуже просторі, розраховані щоб у кожного відпочиваючого у нас був особистий простір. Апартаменти ідеально підходять як для проживання однієї людини, так і для розміщення сімейної пари.